AKTUALITY

Přijďte si do naší vinotéky pro částečně zkvašený hroznový mošt. Původ hroznů z Maďarska, je sladký, šťavnatý a nezapomeňte - burčáku (moštu) se má vypít tolik litrů, kolik je v těle krve :-).

Od pondělí 31.05.2021 máme opět otevřeno posezení uvnitř vinotéky. Moc se těšíme na vaši návštěvu. Podmínky jsou: negativní test na Covid, nebo očkování, nebo prodělaný covid.

Není to tak dávno, co lidé věřili, že na každou nemoc existuje bylina, které ji zažene. Ten, kdo znal tajemství bylinek, těšil se velké úctě, ať už to byl tatranský bača nebo babka kořenářka. Tajnou směs bylinek zalili horkou vodou, přidali kapky medu, trochu česneku, loje a alkohol. Každý léčitel měl svůj recept, ale všichni ho nazývali stejně - ...

01.05. oslavíme svátek práce otevřenou vinotékou 09 - 13 hod

Jack Daniel´s

22.03.2021

Design etikety Jack Daniel's Legacy Edition 3 čerpá z období před prohibicí, kdy zlatý štítek na lahvi zdůrazňoval kvalitu whisky.

Bohatý rumový likér s komplexní řadou vůní , včetně kokosu a skořice. Perfektní kombinace sladkosti, koření a smetany.

Červené víno s vyšším podílem zbytkového cukru s dlouhou a fascinující historií. Portské je spjato s městem Porto v severním Portugalsku, pouze odtud se donedávna smělo exportovat dále do celého světa. Třeba právě k nám, do naší vinotéky.