AKTUALITY

Vytvořili jsme pro vás dárkové sady pod stromeček. Více na našich stránkách v sekci Vánoční tipy. Zakoupíte v naší vinotéce, nebo vám přivezeme domů rozvozem zdarma.

Jaký bude ročník 2020? První mladá vína ročníku 2020 u nás v prodeji! Přijďte si pro ně, mizí rychle.

Naše vinotéka v době nouzového stavu má pro vás stále otevřeno v době pondělí až pátek od 08:00 do 18:00 hod., v sobotu pak 09:00 do 12:00. Těšíme se na vás!

Naše vinotéka nabízí rozvoz zdarma v našem milém Frýdku - Místku a jeho blízkém okolí. Na našem webu naleznete stránku s nabídkou pro ROZVOZ. Kontaktujte nás prosím pomocí formuláře zde na stránkách, případně sms/telefon na: 777 838 799, nebo také na FB Frydecka vinoteka.

Objednejte si u nás, upečeme čerstvé na oslavu, na svačiny, na narozeniny. Provozujete kantýnu, bufet? Připravíme vám jakékoliv množství, druhy podle vás. Můžete vybírat z příchutě: šunka, pizza, hot-dog, sýr, špenát, malina, tvaroh, vanilka, nugát, skořice. Objednávky na: 777 838 799

Ve vinotéce máme horkou novinku. Oblíbené Minitky zakoupíte už i u nás. Nabízíme 10 druhů, slané, sladké příchutě. Každý si přijde na své, přijďte k nám ochutnat.